В Україні вперше відбудеться проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді

ЛоготипЗ Благословення Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, в Україні відбудеться проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді. Хрест та Ікона СДМ перебуватимуть у парафіях Української Греко-Католицької та Римо-Католицької Церков з 6 вересня до 4 жовтня 2014 року.

Хрест, який у 1984 р. подарував молоді світу святий Іван Павло II та Ікона, подарована ним у 2003 році, вперше перебуватимуть в Україні. Відповідальною за прощу є Комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви.

До початку прощі символів СДМ буде відкрито україномовну сторінку офіційного сайту XXXI Світового Дня Молоді та офіційну сторінку у соціальній мережі Facebook. До їх творення можуть долучитися редактори та особи, які готові перекладати з польської, італійської, англійської, німецької, іспанської, французької.

Програми прощі Хреста та Ікони СДМ у єпархіях та екзархатах УГКЦ формують місцеві Комісії у справах молоді. Програми будуть оприлюднені на сайті “ДивенСвіт”.

Відповідальною за участь молоді Української Греко-Католицької Церкви у Світових Днях Молоді є Комісія у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви.

Деталі на сайті ДивенСвіт