В УКУ допоможуть адаптуватися переселенцям зі Сходу

psyholohichna14dopomoha_1 (1)Переселенці із зони АТО тепер зможуть отримати психологічну допомогу у Львові. Інститут психічного здоров’я УКУ разом з Карітас Україна започаткували для цього безкоштовну програму«Психосоціальний супровід переселенців на території Західної України». Повідомляє Дивенсвіт.

Організатори наголошують, що основне завдання, яке вони ставлятьперед собою – це допомогти людям зняти стрес, відчуття постійної тривоги, допомогти адаптуватися до нових умов проживання.

«В нашому суспільстві багато хто вважає, що біженцям найбільше потрібна матеріальна допомога, а без психологічної – можна обійтися. Насправді, якщо людина переживає сильну внутрішню тривогу, страх, занепокоєння, то не може дати собі раду з матеріальними причинами» – розповілапрактичний-психолог і один з організаторів цієї програми Ксенія Буханець.

Велика увага буде приділятися також роботі з дітьми, адже вони по-особливому переносять війну і стрес пов’язаний з переїздом.

Психологічну допомогу надаватимуть через роботу в окремих групах та індивідуальні зустрічі.

Консультації відбуваються щоденно з 10:00 до 19:00 год. У приміщенні Інституту психічного здоров’я УКУ (вул. Іларіона Свенціцького 17) та в центрі розвитку дитини «Коло сім’ї», вул. Марії Конопницькоі 4/16.