В УКУ нині стартує міжнародна конференція “Integral Human Development in Digital Age”

26-28 лютого 2020, у Львові (Центр Митрополита Андрея Шептицького) Факультет суспільних наук УКУ  разом із Міжнародним інститутом етики та проблем сучасності (IIECI)  вдруге організовує міжнародну конференцію – “Цілісний розвиток людини”(Integral human development) . Цього року більше 30 спеціалістів  із цілого світу у сферах цифрових комунікацій, ІТ-технологій, філософії та теології спільно розмовлятимуть про тематику “Інформаційне перевантаження, AI (штучний інтелект) та відповідальність”. Про це інформує сайт УКУ. 


Мета таких конференцій полягає в тому, щоб спрямувати різноманітні вектори гуманітарних та соціальних досліджень у русло плідного міждисциплінарного діалогу з питань, що мають суспільне значення, з особливим наголосом на «цілісному розвитку людини» (екології особи). 
На Вас чекають панельні дискусії, семінари, презентації та вечірні розмови із дослідниками, викладачами, експертами та публічними інтелектуалами міжнародного рівня з 8-ми країн, серед яких Хосе Казанова (США), Вікторія Середа (Україна), Алоїз Бух (Німеччина), Едвард Алам (Ліван), Євген Ланюк (Україна), Чеслав Порембський (Польща), о. Хосе Марія Ля Порте (Італія).


 
З повним переліком головних спікерів конференції та з детальною інформацією щодо програми конференції можна ознайомитися за покликанням . 

Конференція відбуватиметься українською та англійською мовами.
 
Більше інформації на сайті  та Fb сторінці  конференції.
 
Пропонуємо також ознайомитися із онлайн-виданням, де зібрані кращі матеріали щодо минулорічної конференції FSS Stories 
Реєстрація:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOjOeC5dDE8uJ4-BS9mGtNH4G7Ez5VvJ2mD6v3krBhVah7cA/viewform