В УКУ студенти організовують вечір пам’яті жертв Голодомору

67984_DSC1550Сьогодні, 22 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, Студентське братство УКУ організовує вечір-спомин трагічних сторінок української історії та її невинних жертв. Захід розпочнеться о 17.00 у Трапезній Академічного корпусу УКУ (вул. Козельницька, 2а).

«Вечір пам’яті «Голодомор 1932-33» проводиться Студентським братством УКУ вже третій рік поспіль. Цьогоріч він особливо важливий, оскільки зараз як ніколи нам потрібно усвідомлювати власну історію і вчитись відрізняти факти від різного роду пропаганди. Відтак ми хочемо провести такий захід для студентів і гостей нашого університету, щоб донести правдиву картину того, що відбувалося тоді на українській землі в ці трагічні для нашого народу роки», – розповіла одна з організаторів заходу Віра Тимків.

В програмі вечора передбачено перегляд фільму «Голод 33» українського режисера Олеся Янчука, знятий за мотивами повісті Василя Барки «Жовтий князь», а також театралізована літературно-музична композиція «Молитва за убієнних голодом», у якій переплетені авторські музичні та літературні твори зі спогадами людей, які пережили Голодомор.

За матеріалами сайту УКУ