В УКУ відбудеться конференція присвячена сучасним тенденціям в освіті

«Сучасні тенденції в освітньому просторі в контексті забезпечення позитивної взаємодії» – під такою назвою у суботу, 9 квітня відбудеться науково – практична конференція в Українському католицькому університеті (вул. Хуторівка, 35a). Захід триватиме з 09.00 до 17.00 год.

Конференція покликана представити сучасні тенденції в освітньому просторі та важливість будування позитивної соціальної взаємодії в ньому на основі християнського бачення людини в освітньо-виховних процесах  та віддзеркалення їх у запиті, який дає громада у школу – виховання цілісної, зрілої, гідної та вільної особистості.

Участь у заході візьмуть: владика Ігор Возняк, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, о. Богдан Прах, ректор УКУ, Галина Слічна, директор Департаменту гуманітарної політики ЛМР, о. Степан Сус, військовий капелан, настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та інші освітяни, управлінці, науковці, директори шкіл і педагоги, громадські, релігійні, державні діячі, народні депутати, представників батьківської громади та усіх зацікавлені у нових якісних реформах освіти.

Вони зосередять свою увагу на питаннях виховання дітей та молоді, поєднання освіти і бізнесу, пострадянській та сучасній моделі освіти, інклюзивну та позашкільну освіту.

Організатори мають на меті продемонструвати важливість діалогу і співпраці Церкви й освіти, освіти й науки, освіти й бізнесу, освіти і громади/громадських об’єднань та інших виховних інституцій у формуванні цілісної, зрілої, гідної та вільної особистості.

Конференцію проводять з ініціативи: Реферантури у справах освіти і виховання Львівської Архиєпархії, Філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, Конференція проводиться за ініціативою: Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ, Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Фундації духовного відродження.