В УКУ запровадили нову традицію: святкування Дня сім’ї

3 червня у Центрі митрополита Андрея Шептицького відбулося свято для працівників УКУ та їхніх сімей. Ініціював цю подію Інститут родини та подружнього життя. Враженнями від свята поділилася Уляна Іванишин.

Радісні усмішки, розмальовки, вистава для дітей та міні-лекції для батьків – у цей день сонце сяяло не лише на вулиці, а й всередині приміщення. Тим самим віддзеркалюючи слова митрополита Андрея Шептицького, які й були гаслом заходу: «Сонцем дитини є любов батьків…»

Розпочалося святкування із Божественної Літургії в храмі Блаженних мучеників УГКЦ, яку очолив ректор університету о. Богдан Прах. Після спільної молитви працівники попрямували в Центр Шептицького, в холі якого продовжилося свято. Поміж колонами на лляній мотузці простягнулися світлини працівників та їхніх рідних.

«Щодня працівники університету творять середовище, в якому приємно навчатися ы працювати. Після насиченого дня ми повертаємося додому, де на нас чекають найрідніші. Вони роблять так багато: допізна чекають батьків з роботи, терплять, коли у вихідні в дружини майстер-клас чи в чоловіка – вручення сертифікатів. За їхню підтримку та розуміння ми їм дуже вдячні, – такими словами директор Інституту родини та подружнього життя Олеся Кука відкрила фотосушку. – Ми маємо пам’ятати, що за усіма нашими досягненнями стоїть потужна підтримка родини».

Натхненний атмосферою свята, о. Богдан Прах подякував сім’ям за жертовність, яку вони проявляють щоденно, виявив шану до працівників, яким вдається успішно знаходити сили та час як для своїх рідних, так і для розвитку УКУ. Окрім цього, він нагадав, що всі сім’ї працівників для нас є  вкрай важливими, адже разом ми є великою сім’єю УКУ.

Біля підніжжя фотосушки розмістився ярмарок пропозицій для дітей і батьків на літо. Когось цікавить мандрівка Дністром, інших – активний відпочинок у горах, майстер-класи від арт-школи чи написання ікони. Дівчатка підбирають олівці для розмальовки, а хлопці – беруть участь у квесті. Найбільше пожвавлення довкола столів, де своїми руками дітки творять листівки для батьків.

Ще трохи і в холі Центру Шептицького стає вкрай тихо, що не можна сказати про конференц-зал. Тут чути оплески та гучний сміх – діти насолоджуються виставою від молодіжного театру «Мельпомена». Дорослі ж у цей час слухають міні-лекції про те, як організувати активний відпочинок для своєї сім’ї, можливості та виклики освіти вдома та про те, що написання ікони – це чудова нагода зазирнути у свій внутрішній світ.

Обговорення вистави та лекцій, фотографії із акторами, обійми та усмішки – швидко пролетів День сім’ї в УКУ. Ініціатори обіцяють, що свято стане традицією і щороку в першу неділю червня працівники університету та їхні рідні матимуть гарну нагоду разом провести час.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ