В УКУ заснували фонд імені Героя Небесної Сотні Богдана Сольчаника

Bogdan-Solchanyk-604x400Фонд імені Богдана Сольчаника, заснований в Українському католицькому університеті, буде призначений для надання стипендій успішним студентам докторської програми.

«Ці кошти будуть покривати вартість навчання, проживання в університеті, в нашому колегіумі, харчування, а також дослідження теми, яку собі обере студент», – пояснив відповідальний за стипендійні програми УКУ Андрій Губарь.

Фонд носитиме назву імені Богдана Сольчаника, який був викладачем УКУ і загинув 20 лютого на Майдані під час Революції Гідності.

Поки що в університеті докторських програм немає, а заснування фонду є першочерговим кроком. Поповнювати рахунок фонду зможе кожен охочий. Призначатиметься він раз у 4 роки найкращому студентові у розмірі 150 тисяч доларів.

Нагадаємо, у липні 2015 року у Науковій бібліотеці університету імені Франка у Львові встановили електронний ресурс, де можна знайти найповнішу інформацію про Богдана Сольчаника. А в Українському католицького унівверситеті освятили меморіальну дошку на честь Героя Небесної Сотні.