В УМХ попрощалися з колядою

умх15 лютого 2017 року молодь Львова провела коляду у стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа. Чудова родинна атмосфера занурила усіх присутніх у містерію Різдва та дозволила відчути справжній дух цього свята.

У концертній програмі взяло участь чимало талановитих колективів та соло-виконавців. На свято завітали дитячий вертеп з Свято-Іванівської лаври отців-студитів та молодіжний вертеп УМХ, який цього року звіщав радісну новину про народження Христа не тільки у Львові, а й на Півдні України.

Дзвінка коляда лунала у виконанні чудових дівчат зразкового ансамблю «Намисто» та квартету «Лілея», яким акомпонували сестра Тереза Водяна та Оля Паралюх.

Особливим гостем вечора стала співачка Оксана Винницька. Її пісні вразили серце, спровокували неймовірно тонкі емоції  та подарували умиротворення в душі.

умх2

Надзвичайно тепло молодь зустрічала давнього друга УМХ, заслуженого артиста України Тараса Курчика, який є автором офіційного гімну з нагоди приїзду Святого Папи Івана Павла ІІ в Україну.

Після чудового концерту господар свята (духівник УМХ) о. д-р Олег Кіндій поблагословив їжу – смаколики, які приготували господині, та гостинно і щиро запросив частуватися різдвяними стравами у великому родинному колі.

Підготувала Марічка Тракало

Фото Валентини Евтушок та Андрія Бомчика

Джерело: Департамент інформації УГКЦ