В Унівській лаврі розпочинається школа духовності

h7DDbcУнівська школа духовності запрошує мирян віком 18-50 років взяти участь у школі духовності, яка з березня розпочинається в Унівській лаврі монахів Студійського уставу! Впродовж року відбуватиметься шість зустрічей (п’ятниця, субота і неділя). Перша зустріч на тему: «Церковне правило — Утреня, Часи, Вечірня, Повечір’я, Північна» запланована на 6-8 березня 2015 року. Заняття починаються в п’ятницю з Вечірні о 18.00 год. і завершуються в неділю о 15.00 год.

Навчання у школі духовності допоможе мирянам пізнати основоположні принципи духовного життя, основою яких є три життєдайні джерела християнства — Святе Письмо, Літургія та надбання Святих отців.
Науки проводитимуть монахи Студійського уставу.

Програма школи духовності передбачає дворічний курс, як фундамент розвитку духовного життя. Після того курсу навчання продовжується.

Організатори школи просять звернути увагу на те, щоб особи, які зголошуються взяти участь у такому навчанні, серйозно поставилися до своєї присутності на всіх заняттях.

Духовне формування у школі духовності це не тільки лекції, які читає викладач-монах, а також молитва повного церковного правила разом з монахами, Божественна Літургія, індивідуальна молитва, побут у спільноті.
Усі учасники беруть участь у всіх точках програми, згідно розпорядку дня.

Під час побуту на школі зберігаємо режим лагідної тиші.

Усіх охочих просять звертатися за телефоном: моб. тел.: 0674596720

Теми зустрічей для першого курсу на 2015 р.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua