В Успенському храмі УАПЦ відбулась мистецька програма “Молитву проллю”

csm_22_04_5178e39db93 квітня 2018 року, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці УАПЦ, відбулася мистецька програма “Молитву проллю”.

Захід відбувся з ініціативи Львівського муніципального хору “Гомін” (диригент – Руслан Ляшенко) та за участі парафіяльного хору “Оранта” (диригент – Любов Вальчак), братського хору “Ставрос” (диригент -Руслан Ляшенко) .

Між піснеспівами присутні мали змогу більше пізнати сенс молитви та поглинути у роздуми над стражданням Христа. Священнослужителі о. Роман Якимовський та о.д. Юрій Федів зачитували цитати із Святого Письма та тлумачення сенсу молитви святими Церкви Христової.

“Отці Церкви закликають нас до молитви – дороги світла. Молитва є мірилом нашої любові. У любові реалізується людське життя, подібно і в молитві людина знаходить цей стан. Тому і в радості, і в печалі, і коли щось нам потрібно, ми повинні звертатися до Бога з молитвою. А Господь дуже добрий і милостивий до нас; і якщо від щирого серця, з вірою і ревністю проситимемо Його про вдоволення своїх потреб, Він неодмінно виконає наші бажання і дасть усе, в чому ми маємо потребу. При цьому потрібно цілковито покластися на Його святу волю і терпляче чекати, тому що тільки один Господь знає, що і коли нам дати – що нам корисно і що шкідливо”- зазначив о.д. Юрій Федів, голова Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного УАПЦ.

Джерело: Львівське ставропігійне братство св.ап. Андрія Первозванного УАПЦ