Валерій Марченко: “Добрим батьком може бути тільки той, хто виконує волю Небесного батька”

У Львові урочисто відзначили День Батька. Цей захід відбувся вже вшосте. Головною метою було проголошення християнських принципів відповідального батьківства. Ініціатором святкування була Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

FB_IMG_15373404136705022


На початку заходу до громади міста звернулись священослужителі різних християнських конфесій Львова. Пастор Андрій Ковальчук, Церква «Ковчег», розпочав вітання словами Апостола Павла про Батька Небесного«Я схиляю коліна свої перед Отцем, що від Нього має ймення кожен рід на землі і на небесах.»

Майор Армії Спасіння, пастор Руслан Зуєв закликав батьків любити, пильнувати та цінувати своїх дітей, бо «вони – наше майбутнє і наша відповідальність. Нехай Господь дасть нам сили і натхнення дбати за наших дітей», підсумував він.

FB_IMG_15373402591841689


Віталій Мелесь, пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня, зазначив, що «ще за багато століть до появи священства на землі Господь дав завдання кожному батькові бути священиком у сім’ї. Батько повинен був бути головою сім’ї і не лише піклуватись про добробут сім’ї, а і щодня збирати сім’ю для молитви

Валерій Марченко, старший пастор Християнської Євангельської Церкви «Гефсиманія», підкреслив, що важливим є те, що Сам Творець людини говорить про те, яким має бути батько земний. “Добрим батьком може бути тільки той, хто виконує волю Небесного батька.”

о. Григорій Драус, настоятель Римо-католицької парафії Івана Павла ІІ, зазначив, що «коли поставиш Бога на перше місце у своєму житті, коли Ісус Христос буде твоїм Господом, і ти отримаєш Духа Святого, то є можливим мати щасливу сильну сім`ю.» О. Грирогій звершив спільну молитву і закінчив вступну частину молитвою «Отче, наш».

Від імені представників влади виступив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації п. Володимир Лис. Він зауважив, що «ми маємо на законодавчому рівні день дитини, день матері, день сімї, і не маємо дня батька. Але я вірю, що в скорому часі Президент підпише відповідний указ, і ми будемо мати те, що символізує повну родину.»

Руслана Нагурська, представник управління у справах дітей Львівської міської ради привітала чгромаду з Днем батька та побажала усім чоловікам бути справжньою опорою для їх сім’ї та дітей.

На святкування було багато локацій для дітей – це зона тхеквондо, флорболу, виготовлення смаколиків, дитячі співи та танці. – загалом, усе, що зближує сім’ю, особливо, батька і дітей.

FB_IMG_15373402690962484

Під час приготування свята Андрій Пшик, керівник ГО “Центр соціального захисту населення”, проводивконкурс “Мій батько – моя опора”, куди надійшло близько 340 робіт від дітей з Львівської області. Було визначено25 переможців, кожен із яких отримав подарунки, вручені воїнами АТО з «Руху Нескорених» – книги, грамоту, блокноти, фарби, олівці та ручки.

Прес-центр Церкви “Гефсиманія” www.gethsemanelviv.net