Ватикан відреагував на перемогу Дональда Трампа у Президентських виборах

21090810__largeПерша реакція Ватикану на перемогу Дональда Трампа на Президентських виборах в Сполучених Штатах Америки була сфокусована на загальнолюдському спільному прагненні досягнення глобального миру.

І хоча Папа Франциск не зробив якоїсь конкретної заяви протягом аудієнції сьогодні,  але кардинал П’єтро Паролін, Держсекретар Святого Престолу,  висловив привітання Дональду Трампу в заяві для “Радіо Ватикану”, де наголосив, що “діяльність його уряду може бути по-справжньому плідною”.

“Вважаю, що, насамперед, слід з пошаною взяти до уваги волю, висловлену американським народом під час цього акту демократії, що, як мені повідомили, був позначений високою явкою. Далі, складаємо побажання новому Президентові, щоб його правління могло стати дійсно плідним. Запевняємо, також наші молитви за те, щоб Господь просвічував і підтримував його на служінні своїй батьківщині, що природно, але також на служінні задля добробуту та миру в цілому світі. Вважаю, що сьогодні потрібно саме спільно трудитися над тим, аби на краще змінити ситуацію в світі, який сповнений серйозних поділів та конфліктів», – наголосив Держсекретар Святого Престолу, відповідаючи на запитання журналістів.

За матеріалами: “Радіо Ватикану”, “The New York Times”.