Вчора в Екуменічній каплиці Львівської міської ради відбулась катехиза про Книгу Вихід

DSC_0176Вчора, 25 травня 2017 року, у Екуменічній каплиці Львівської міської ради  відбулась ще одна зустріч в рамках Біблійних катехиз. На прикладі історії Книги Вихід усі слухачі змогли роздумувати та вчитись, як за допомогою біблійних текстів відкривати власну історію.

“Де я знаходжусь в цій сцені з Біблії? До яких подій мого життя схожа ця історія? На кого з постатей Біблії я схожий? До чого конкретно прикликає мене прочитане Слово? Такий підхід до Біблії веде до розуміння того, що ця Книга є Живим Словом, яке cтосується моєї щоденності; я можу вслухуватись в Слово Боже як в голос, який промовляє до мене і діє в моїй історії життя. Катехиза була проведена в формі живого діалогу, який мав на меті навчити сприймати Біблію як Слово, яке впливає на наші життя, події та рішення”, – зазначив о. Григорій (Гжегож) Драус, настоятель парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви.

Довідка

Нагадуємо, катехизи відбуваються  по понеділках і четвергах (22, 25, 29 травня і 1 червня 2017 року) від 19.00 год. до 20.00 год., в Екуменічній каплиці Львівської міської ради (кім. 116). Вхід вільний!

Під час усіх катехиз йде мова про екзистенційній, життєвий підхід до Біблії. Ці заходи проводять не богослови, а звичайні миряни – разом із о. Григорієм (Гжегожем) Драусомнастоятелем парафії Святого Папи Івана Павла ІІ Римо-Католицької Церкви (адреса парафії: вул. Хуторівка 35А; каплиця філософсько-богословського факультету УКУ). Партнер заходу – сайт “Духовна велич Львова”.

Фото: Валентина Євтушок

Підготувала: Лідія Батіг