Вчителі християнської етики та духовенство Львова обговорили напрямки формування моральних цінностей у родині

IMG_5527Сьогодні, 15 грудня в Українському католицькому університеті відбувся семінар «Формування християнських цінностей у родині». Захід провели за ініціативи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (ЛОІППО) спільно з Інститутом екуменічних студій за участі вчителів християнської етики та духовенства.

Під час зустрічі говорили про родинні християнські цінності, роль батьків та педагогів у їх формуванні та у процесі виховання дітей. Галина Сохань, доцент кафедри суспільствознавчої освіти (ЛОІППО), не оминула увагою і тенденції родинного виховання та окреслила небезпеку нівелювання сімейних цінностей.

«Цінними є моменти, коли дитина формує відчуття служіння Богу через батьків і їхні молитви. Ми маємо можливість виховувати та впливати на розвиток дитини, і треба це робити через відчуття любові» – наголосив настоятель храму Вознесіння Господнього УПЦ КП, кандидат богослов’я, протоієрей Іван Хомин.

IMG_5526Також, під час заходу працівник Інституту екуменічних студій та відповідальний секретар Українського християнського академічного товариства Тарас Дмитрик представив присутнім діяльність Інституту екуменічних студій УКУ. Він розповів про місію Інституту, реалізовані проекти та навчальні програми, підкреслив екуменічний підхід викладання і перспективи працевлаштування після завершення освіти.

На завершення Галина Сохань попросила всіх помолитись за родину, за кожного з присутніх і додала, що ми всі є родина у доброму християнському значенні.

За матеріалами: www.ecumenicalstudies.org.ua