«Великдень разом» у Львові зможуть відсвяткувати люди з різних куточків України

8 травня у Шевченківському гаю БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ проведе восьмий традиційний благодійний великодній фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом» під гаслом «Церква дбає…».

Фестиваль розпочнеться з Архиєрейської Літургії об 11:00 год. у церкві св. Миколая, яку очолить Владика Володимир. Отець Михайло, який відповідальний за Душпастирство нечуючих ЛА УГКЦ, співслужитиме Літургію мовою жестів.

З 13.00 до 20.00 год відбудеться великий концерт за участю відомих українських виконавців, дітей з Центру дитячої та юнацької творчості Галичини, колективів з різних парафій, Школи для дітей з вадами слуху.

Під час фестивалю проводитимуться різноманітні майстер-класи для молоді, дітей різного віку та осіб старшого віку, як от: писанка-витинанка, прикраси зі шкіри, орігамі, писанка в техніці квілінг, розпис писанки-пряника, флористика, вироби з фетру та інші. Для дітей протягом двох днів діятиме інтерактивний майданчик з забавами, цікавими конкурсами, бансами. Молодь зможе взяти участь у гаївках, козацьких забавах. Гості, які люблять подарунки, зможуть взяти участь у благодійній дитячій та дорослій лотереях та виграти багато цікавих призів.

Усіх, кого цікавить змістовна розмова про духовне, матиме змогу поспілкуватися на тему милосердя на інтелектуальному майданчику з Владикою Володимиром.

Також під час фестивалю будуть представлені цікаві майданчики від комісій Пасторального відділу Львівської Архиєпархїї УГКЦ (майже кожен майданчик під час фестивалю стосуватиметься діяльності різноманітних структур Львівської Архиєпархії УГКЦ).

Інформацію про фестиваль можна знайти тут: www.voskresinnyarazom.org.ua

За матеріалами: city-adm.lviv.ua