Від Праги до Львова – Паломництво довіри

Teize_3-1024x768Сьогодні, 16 січня, о 19.00 год. у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ у Львові (вул. Хуторівка, 35а) відбудеться молитовна зустріч зі співами канонів Тезе, як продовження Паломництва Довіри, що відбувалося у Празі.

Ініціатива такої зустрічі у Львові з’явилась після лекції філософа о. Томаша Галіка «Віра і невіра», яку він провів для молоді у Празькому університеті.

«Виявляється, молодь цікавить справа віри, питання як вірити сьогодні, як дійти до зрілої віри, як проводити діалог з атеїстами. Це відбувалось у столиці країни з великим відсотком атеїстів Європи! Атеїзм, байдужість до релігії є розповсюдженими в Європі, але це не є її повний образ. Є також і моменти свідчення духовності під час зустрічей Тезе, коли після закінчення вечірніх молитов приходили люди і чекали на колінах довгий час, щоб довірити Розп’ятому Христу свої проблеми. У Празі я бачив тих, про котрих св. Йоан Павло ІІ говорив: «Ви є надією Церкви!» – розповідає о.Григорій Драус, парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Організатори запрошують до участі всіх охочих, для спільної молитви та духовної просвіти у питаннях віри.

За матеріалами: rym.lviv.ua