Відкриття фестивалю «Soli Deo Gloria» у Львові перенесли на завтра

lviv-lvov-ukraina-latinskiy-1-e1496131051447Сьогодні, 1 червня 2017 року, у Львові оголошено День Жалоби в пам’ять про Блаженнішого Любомира Гузара. Обласний комітет «Реформації 500 років – R500», організатори духовно-мистецького фестивалю «Soli Deo Gloria», єпископи об’єднань Євангельських церков Львова висловлюють щирі співчуття щодо відходу у вічність архиєпископа-емерита Любомира Гузара. Відтак, офіційне відкриття фестивалю «Soli Deo Gloria» переносять на завтра, 2 червня, на 15.30 год.

Як стало, сьогодні на екрані сцени буде висвітлюватись фото Блаженнішого Любомира Гузара зі свічкою жалоби та будуть лунати з 12.00 год. класичні твори Баха (не голосно).

Подальша програма Фестивалю на сцені біля Оперного театру та дитяча програма на площі біля пам’ятника Іванові Франку переглядається і коригується.

«Єпископ-емерит Любомир Гузар був мудрим пастором і доброю людиною, яка була прикладом для багатьох українців. Його мудрі, влучні і сильні слова та досвід життєвого шляху підбадьорювали та допомагали змінити на добро життєві шляхи багатьох українців і назавжди залишаться вказівниками віри та добрих справ для кожного, хто бажатиме добра церкві Христовій та Україні. В цей час жалоби приєднуємось до молитов львів’ян нашому Господу Ісусу Христу за Його церкву», – зазначають організатори. 

Джерело: http://zik.ua/