Військового капелана отця Андрія Хомишина відзначили «Почесним знаком святого Юрія»

хомишин24 серпня 2016 року, з нагоди 25-ї річниці незалежності України, у Львівському національному академічному театрі опери та балету відбулась урочиста академія «Українська діаспора і Україна воєдино». Під час урочистостей  міський голова Андрій Садовий звернувся із вітальним словом до присутніх та вручив відзнаки чотирьом львів’янам.

 «Ці 25 років нашої незалежності ставлять декілька питань. Дуже часто ми шукаємо відповідей на дуже прості питання і складні питання. Дуже часто ми хочемо, щоби все сталося в один день, а так не буває. Ці 25 років незалежності – це дуже складний шлях, який ми з вами пройшли. І, на моє глибоке переконання, ми повинні усвідомити, що наша держава буде успішною тільки тоді, коли ми зрозуміємо, що це нам потрібно, що ніхто в цьому світі не зробить нас щасливими», – зазначив Андрій Садовий.

Відзнаку «Почесний знак святого Юрія» було вручено двом львів’янам. Зокрема, – отцю Андрієві Хомишину, військовому капеланові, настоятелеві храму Святого Архистратига Михаїла Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного, – за молитовність і щиру місіонерську працю, відданість своїй пастві, духовну опіку над рідною землею, любов до свого народу; а також Лося Дмитра Володимировича, підполковника медичної служби, начальника клініки ушкоджень, провідного травматолога Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, – за сумлінну працю, високий професіоналізм, жертовність та вірність професійній клятві.

Окрім того, відзнакою «Золотий герб міста Львова» нагороджено Александровича Володимира Степановича, завідувача відділу історії середніх віків Інституту українознавства ім. Івана Крип’якевича НАН України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, за вагомий внесок у формування наукового, духовного і культурного середовища міста Львова, популяризацію українських мистецьких традицій.

Подякою Львівського міського голови  нагороджено Мерзлякова Дмитра Олександровича, чемпіона світу з авіамодельного спорту серед юніорів, –  за вагомий внесок у розвиток авіамодельного спорту, промоцію міста Львова у світі.

За матеріалами: сайту ЛМР