Військовослужбовців з прикордонного загону Львова благословили перед поїздкою до зони АТО

IMG_20150705_165538У неділю, 5 липня, військовий капелан священик УПЦ  КП Василь Іванків благословив військовослужбовців з прикордонного загону Львова до відправлення зону АТО.

«Сьогодні ми переживаємо не легкі часи. Всі хочуть миру та спокою. Людина народжується в хрещенні вільна від гріха і живе в спокої тоді, коли є воля. Ворог, який наступає хоче цю волю забрати, але ви як справжні воїни та захисники маєте великий дар від Бога і цей дар є безцінний, “Дар захисника вітчизни”. Якщо ми будемо взивати до Бога то ніякий ворог нічого нам не зможе заподіяти, бо на нашій стороні правда, а де правда там і є Господь, а де Господь там є перемога. Даю вам це Хресне знамення, знак перемоги перед яким ніякий ворог не зможе встояти» – звернувся до військовослужбовців о. Василь.

Опісля священнослужитель окропив всіх освяченою водою та помазав святим єлеєм.

Крім того,  з благословення Митрополита Львівського і Сокальського УПЦ КП Димитрія 19 червня о. Василь Іванків разом з кандидатом медичних наук, доцентом кафедри психіатрії та психотерапії Борщевською Анжелою Вікторівною і психологом Львівського прикордонного загону Жанною Василівною провели спільну духовну та психологічну роботу з військовослужбовцями відділу прикордонної служби “Салаші”.

Священик провів молебень, помазав святим єлеєм військових та роздав їм хрестики і молитовники. Деякі з військовослужбовців вирішили посповідатися.

«Коли військовослужбовці їдуть в зону АТО то часто задумуються над питанням чи варто стріляти, чи вважається це вбивством. І моїм завданням було розповісти з точки зору Біблії, що означає захищати свою Вітчизну» – розповів о. Василь.