Військовий капелан з Коломиї дивом зцілився від ковідної пневмонії

Ураження легенів у священика було 85%, він помирав.

Військовий капелан “Карпатської Січі” отець Василь Довганюк захворів на коронавірусну пневмонію випадково. Він думав, що в нього застуда, але коли вже знесилів, звернувся до Коломийської лікарні по допомогу. І одного дня він отримав зцілення. Це підтвердили контрольні рентген-знімки, передає “Еспресо.Захід”.

Чудесне зцілення, на переконання військового капелана, сталося по молитві. Саме так сам військовий капелан пояснює свою перемогу над коронавірусом.

“Медики обстежили мене і просто запитали: “Як ви взагалі ще ходите?” Ураження легень у мене було 78%, сатурація весь час падала. А вже наступного дня – ураження 82-85 %, я не міг дихати, мені дали кисневу маску. Лікарі скеровували в реанімацію”, – розповів “Еспресо.Захід” отець Василь Довганюк.

В якийсь момент о. Василь відчув, що помирає.

“З’явився страх, паніка, віднімало ноги. Паніка – найгірше, що може бути. Я бачив, як одна жінка перед смертю знімала маску, хоча без неї задихалася. Люди поводитися дуже страшно у паніці. Щоб не панікувати, я молився”, – пояснює священник.

Відколи отець Василь опинився на лікарняному ліжку, він ні на хвилинку не скинув з зап’ястя свою стару вервичку. А через кілька днів він повністю одужав. У це важко повірити, але медики зробили серію контрольних рентген-знімків, щоб відстежити динаміку. Медики були шоковані: “Де ваші перші знімки? ” Медики кликали колег, робили повторні знімки, радилися. Їх остаточний вердикт: “Ваші легені хтось підмінив, такого просто не може бути!”. На перших знімках легені отця Василя повністю уражені, там живого місця не було, а на контрольних знімках – чисті.

“Але ж я-то знаю, хто цей Хтось! То був Сам Господь! Він мені на чистій легені залишив акуратні рубчики, які утворюють маленький знак хреста. Аби я не забув, що зі мною було”, – переконаний капелан “Дуб”.

Джерело: Еспресо. Захід