Вкінці березня на «Арені Львів» відбудеться конференція для євангельської молоді «Живий Рух»

anons31 березня 2017 року, у медіацентрі стадіону «Арена Львів», розпочнеться щорічна конференція для молодих служителів  «Живий Рух». Захід об’єднає близько тисячі молодих людей зі всієї України, які активні у служінні за різними напрямками – від медіа та організації молодіжних зустрічей до соціальної допомоги та зовнішньої місії.

Основна тема заходу – «Євангеліє в центрі». Авторитетні пастори України і США будуть проповідувати про силу, яка реально може впливати на світ і змінювати життя людей. «Живий рух» – це платформа, яка об’єднає більше, ніж 50 промовців та 100 християнських організацій з різноманітним досвідом та ресурсами.

Серед  шістнадцяти тематичних майстер-класів – робота зі студентами, зовнішня та внутрішня місія, громадські проекти, спорт, мистецтво промови, організація молодіжних та підліткових заходів, медіа, сім’я, робота з дітьми і т.д.

Головними організаторами конференції є Українська баптистська теологічна семінарія спільно з євангельськими церквами Луцька та Львова. Нагадаємо, що попередні чотири роки конференція відбувалася у Луцьку. Але щороку кількість охочих зростала, і для кращої комунікації та легшого сполучення, організатори прийняли рішення перенести подію до «західної столиці» України.

 «Я вірю у потенціал молодих людей, оскільки саме молодь здатна змінити те, що відбувається в церкві і в державі. І ця переміна станеться тоді, коли відбудеться справжня зміна сердець, коли молоді люди зрозуміють істинні цінності, заради яких варто жити і вмирати. Сподіваюсь, що «Живий рух» спонукає людей взяти відповідальність за те, що вони роблять у церкві та поза нею…», – наголосив ректор Української баптистської теологічної семінарії Ярослав Пиж.

 Більш детальну інформацію можна знайти на таких сторінках у соціальних мережах:

vk.com/lmconference

facebook.com/lmconference

Реєстрація за посиланням: http://lmconf.in.ua

Прес-служба УБТС