Владика Борис (Ґудзяк) до спільноти УМХ: “Перед нами стоять складніші випробування, аніж чорно-білі виклики радянських часів”

22553879_1404113956373139_1501344236_oСьогодні, 17 жовтня 2017 р., в межах підготовки до святкування 85-літнього Ювілею УМХ,   відбулась зустріч з Владикою Борисом (Ґудзяком), (єпископом єпархії св. Володимира Володимира у Парижі) в християнському молодіжному центрі «Українська молодь – Христові» за адресою: вул. Пекарська 13 (вхід у кінці подвір’я).

“Рух УМХ має більше, аніж 80-літню історію та різні форми у різних антропологічних обставинах.  Ми маємо перед собою Великого Бога, який став дитиною, щоб до нас промовляти. УМХ – це молода організація, і всі перспективи перед нею відкриті. Проте мусимо розуміти, що ми живемо у сучасному світі, який не сприймає легко великих наратив, скептичний до ідеологій. Звісно, є готовність адаптуватись, але не повна. Ми маємо не сумніватись, що Христос, який завжди був з нами, і тепер втілюється у новий спосіб. Не треба боятись бути мікроскопічним, адже сьогодні ми покликані повертатись до Христа. Перед нами стоять складніші випробування, аніж чорно-білі виклики радянських часів. І попри всі труднощі, важливо, щоб Христос щоденно був присутнім у нашому житті. Я прошу вас постійно читати Святе Письмо, щоб плекати особистісні стосунки з Христом, щоб Він був для кожного із нас Живим. Йдіть вперед у Христі з Христом, перейняті Божою любов’ю”, – наголосив Владика Борис.

ДОВІДКА

Владика Борис став «Хресним батьком» мирянського молодіжного руху у 90-их роках та одним із ініціаторів з’їзду молоді 1990 року, опісля якого 17 вересня 1990 року у Львові було утворено першу молодіжну християнську організацію «Українська Молодь – Христові» та затверджено її статут.

«Українська  Молодь  – Христові» – молодіжна  християнська  організація, яка покликана вести молодіжний Христовий апостолят в умовах незалежної  України. Походить з однойменного руху, заснованого у 30-их роках Митрополитом Андреєм Шептицьким.

Підготувала Лідія Батіг

Фото: Валентина Євтушок