Владика Едвард Кава: “Молімося про мир в Україні неустанно, поки молитва не буде вислухана”

Сьогодні ми молилися і постили випрошуючи у Господа благодать миру для України. Цілий світ сьогодні звернув свій погляд у наш бік і кожний, хто вірить у Бога, хоча б раз за сьогодні зітхнув до Нього із цим проханням.
А я останнім днями все частіше згадую двох мучеників з Паріакото, польських отців з Ордену Францисканців Менших Конвентуальних, які були місіонерами у Перу. Отець Збіґнєв Стшалковський та отець Міхал Томашек загинули 9 серпня 1991 року. Їх вбили терористи з комуністичної організації „Світлий шлях”. 5 грудня 2015 року, в Цімботе у Перу, їх проголосили блаженними. Жертовне священство цих францисканців змусило мене свого часу задуматися над моїм покликанням. Пам’ятаю, як спитав себе чи я зміг би так, як вони – віддати своє життя Богові без решти.
Сьогодні нам усім варто себе про це запитати, бо прийшов час довірити Богові усе найдорожче, що у нас є – наше життя, нашу Батьківщину, наші родини і смиренно прости, щоби Бог подбав про усе це. Мир це занадто серйозна справа, щоб присвятити молитві про нього лише один день, тож молімося неустанно, поки наша молитва не буде вислухана і навіть тоді не треба зупинятися. Заохочую вас просити про заступництво у цій справі блаженних мучеників з Паріакото – о. Збіґнєва та о. Міхала, вони добре знають, як це – бути жертвами терористів.
Тож молімося:
Боже, Ти покликав блаженних Міхала і Збіґнєва, священників, наслідувати Христа за прикладом святого Франциска Ассізького, і для добра довірених їм людей, зміцнив їх своїм Духом аж до мученицької смерті, вчини, щоб ми за їхнім заступництвом зростали в любові до Тебе і у смиренній службі до найменших. Через нашого Господа Ісуса Христа, Твого Сина, котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, Бог на віки вічні. Амінь.
На зображенні може бути: 2 людини, борода та люди стоять
 
 
Джерело: фб-сторінка Владики Едварда Кави