Владика Філарет взяв участь у міжнародній конференції в Італії

3З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь в XXII-й міжнародній конференції з православної духовності, яку щорічно організовує монастир Преображення Господнього в Бозе, Італія. Темою обговорення цього року стали слова однієї із заповідей блаженств: «Блаженні миротворці”. (Мф 5: 9) – повідомляє Львівська єпархія УПЦ.

Симпозіум був урочисто відкритий зверненням до учасників ігумена монастиря отця Енцо Б’янки, і посланням Патріарха Константинопольского Варфоломія, яке оголосив митрополит Бельгійський Афінагор, також на адресу гостей прозвучали звернення від предстоятелів Руської, Антіохійської, Румунської, Сербської, Болгарської, Кіпрської та інших Православних Церков.

Своє вітання передав і Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, яке оголосив єпископ Філарет.

Беруть участь в конференції єпископи практично всіх Помісних Православних Церков, а також професори провідних навчальних закладів Італії, Греції, США, Бельгії, Німеччини, України, Франції, Швейцарії, Росії та ін. Крім того в числі запрошених представники дипломатичного корпусу, монахи, теологи і студенти богословських ВНЗ.

Обговорення теми миру буде тривати кілька днів з 3-6 вересня, з доповідями виступлять відомі богослови і професори, такі як митрополит Каліст Уер, митрополит Іоанн Зізіулос, архімандрит Кирило Говорун, Аристотель Папаніколау, М. Селезньов та ін.