Владика Ігор освятив надкупольні хрести храму Воздвиження чесного і животворного Хреста Господнього у Львові

210 серпня 2014 року Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, здійснив пастирський візит до парафії Воздвиження чесного і животворного Хреста Господнього (м. Львів, вул. Наукова), адміністратором якої є о. Михайло Сарабаха.

Під час пастирських відвідин Владика Ігор очолив Божественну Літургію, виголосив проповідь та звершив Чин освячення надкупольних хрестів храму, що його будує парафіяльна спільнота. Про це повідомляє сайт Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Ваш прихід до церкви кожної неділі та свята, щира молитва, означений піст, свідчать про велике бажання Господнього миру в нашій Україні, закінчення терористичних й бандитських тривог», – такими словами звернувся Митрополит до усіх, хто прийшов, щоб молитовно стати учасником цієї важливої для парафіяльної спільноти події. Архиєрей підкреслив, що кожна особа – храм Божий. Відповідно до цього, необхідно з відповідальністю ставитися до кожної людини, яка представляє собою Божу святиню.

Проповідник закликав наполегливо дбати за спасіння душі: «Увесь світ з його скарбами й здобутками нижчий ціною за одну людську душу. Значить, світ з його скарбами має служити душі, а не душа світові». Владика Ігор також зазначив: «Потрібно уникати не тільки гріха, але нагоди до нього, щоб не збайдужіти й не махнути рукою не своє спасіння».

Насамкінець Митрополит звернувся зі словами підтримки у стремлінні спасіння душі: «Так, людських сил замало, але ми не залишені самим собі, маємо Бога, на кого вказує нам святий апостол: «Господь же вірний і він вас зміцнить, і збереже від злого» (2Сл 3,3)».

Після Божественної Літургії Митрополит Ігор освятив надкупольні хрести та обговорив із священиками і парафіянами стан будівництва храму.

На завершення пастирського візиту, що відбувся в радісній, спільнотній атмосфері, Владика Ігор уділив усім Архиєрейське благословення.