Владика Ігор Возняк освятив новоспоруджений престол у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Яворові (Фото)

_cf345У день свята Різдва Пресвятої Богородиці, 21 вересня, владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви відвідав парафію Різдва Богородиці в місті Яворові Львівської області та освятив у храмі новоспоруджений престол.

Коли яворівчани зустрічали владику хлібом-сіллю, діти запустили в небо голубів миру.

На церковному подвір’ї владику Ігоря зустрічало духовенство та віруючі різних конфесій не лише зі всіх храмів Яворова, а й приїхали люди з інших районів Львівщини. Привітав владику настоятель стародавнього храму Різдва Пресвятої Богородиці, зведеного 1670 року, отець-декан Степан Кобасяр.

Під час Архиєрейської Літургії молилися за припинення кровопролиття в нашій державі, оздоровлення поранених та щасливе повернення із зони АТО захисників Вітчизни, серед яких – вояки 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького.

«Переживаємо особливі часи, бо в Україні ведеться війна. Агресори захопили Крим і продовжують великі розрухи, вбивства, нищення нації в самій державі. Потребуємо великої консолідації суспільства, необхідно багато жертви і молитви, щоб перемогти та викорінювати зло, що присутнє у суспільстві. Віримо у мир та спокій, але розуміємо, що не легко здобути такий статус, … Просімо Божої Матері, яка не один раз обороняла наш люд від військового нещастя, захистити наш край і в цей нелегкий час. Ніколи не зневірюймося, лише, довіряймо Богові, а Він усе виведе на лад» –  зазначив у своїй проповіді митрополит Ігор.

За матеріалами: zik.ua та www.ugcc.lviv.ua