Владика Макарій (Малетич) Митрополит Львівський УАПЦ вдруге відвідав зону АТО (Фото)

IMG_1406З 28 грудня 2014 по 2 січня  2015р. Митрополит Макарій разом із духовенством єпархії (о. Ігорем Бурмилом, о. Олегом Древняком, о. Олегом Михаликом та о. Андрієм Вересом) вдруге відвідав зону АТО. Владика та духовенство УАПЦ були у містах Артемівськ, Констянтинівка, Волноваха, Маріуполь, Карлівка (12 км від донецького аеропорту), Сіверськ, Лисичанськ, Сєвєродонецьк Новоайдар, Щастя, Сватово. На блокпостах і у військових формуваннях представники Львівської єпархії УАПЦ роздали 3 тонни гуманітарної допомоги, а це: тепле взуття, термобілизна, теплий одяг, а також продукти і інше, що пожертвували вірні Львівщини.

Як обереги, військовим були передані дитячі малюнки та ангелики, які були виготовлені дитячими школами при львівських храмах Покрови Богородиці на вул. Щирецькій та Успення Богородиці на вул.. Руській.

Нагадаємо, перший візит у зону АТО Митрополит Макарій здійснив у жовтні, з метою не тільки духовної підтримки воїнів, а також чергової доставки матеріальної допомоги, зібраної парафіянами УАПЦ Львівської єпархії. Під час подорожі Митрополит Макарій разом із священиками відвідали такі міста, як Топольське, Сватове, Слов’янськ, Рубіжне, Лисичанськ та Сіверськ і особисто розвозили та роздавали гуманітарну допомогу на блок постах та військових формуваннях.

За матеріалами: dekanat.lviv.ua