Владика Микола (Бичок): “Любити Марію — означає відображати Її життя у нашому житті”

Напередодні свята Матері Божої Неустанної Помочі, єпископ Мельбурнської єпархії  УГКЦ Владика Микола (Бичок) написав на своїй фб-сторінці опублікував свої роздуми про те, що потрібно робити, аби наслідувати Пресвяту Богородицю у своєму житті.

«ВСЯ ТИ ГАРНА – МАРІЄ»!

Любити Марію але не наслідувати ЇЇ – є лицемірством. Наша любов до Неї має проявлятися у тому, щоб відображати Її життя в нашому житті.

Коли нас огортає паніка і в голові тисячі «чому» на незрозумілі ситуації – будь як Марія, яка теж не мала відповідей на всі питання. Вона просто «роздумувала про це все і зберігала в серці…»

Коли, життя, обставини чи підхід світу намагаються тебе «принизити» і ти хочеш щось комусь доказати – пригадай Марію. Вона не доказувала нікому і нічого. Вона знала свою цінність в Божих очах і за цим слідувала у простоті все своє життя.

Коли ти захочеш замкнутись від інших «бо вони не достойні моєї допомоги і уваги» – подумай про Марію. На п’ятому місяці вагітності Вона біжить до старенької тітки Єлисавети. На весіллі перша бачить розгубленість молодят, бо закінчилось вино. Наші гріхи розп’яли Її Сина, а Вона стала нашою Матір’ю!

Не будь багатослівним на молитві, не розкидайся словами, які не несуть відповідальності, а навпаки можуть зранити, – подивись на Марію. Вона говорила мало. Вона багато «СЛУХАЛА» Бога, бо боялась пропустити Його Слово!

Живімо так як Марія!

Із фб-сторінки Владики Миколи (Бичка)