Владика Микола Бичок звершив першу Літургію в архиєрейському сані біля ліжка недужого священника

У понеділок Святого Духа, 8 червня 2020 року, владика Микола Бичок звершив першу Божественну Літургію після своєї хіротонії. Цю Літургію новопоставлений архиєрей відслужив у монастирі поруч ієромонаха Володимира Козака, ЗНІ, який через недугу прикутий до ліжка.

Згідно рішення Провінційної ради Львівської провінції Згромадження Найсвятішого Ізбавителя ієрм. Володимир, незважаючи на важку недугу, призначений до місійної групи Редемптористів. Він через терпіння і молитву підтримує місію, успіх якої залежить не лише від самої проповіді, а також від молитовного фундаменту.

За словами Євангелія, прочитаного у понеділок Святого Духа, пастир покидає 99 овець, а йде до однієї, щоб знайти і допомогти. Ця Літургія, як повідомляють на сайті Львівської архиєпархії, стала подібним знаком – у ній архиєрей похилився над недужим, уділяючи Євхаристію та благословення, щоб підтримати на дусі у часі випробувань.

Як ми повідомляли, Чин архиєрейської хіротонії нового правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) Миколи Бичка для українців Австралії, Нової Зеландії, та країн Океанії відбувся напередодні, у день свята Зіслання Святого Духа. Головним святителем був Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, а співсвятителями владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, та владика Петро Лоза, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії.

Джерело:  Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами ugcc.lviv.ua