Владика Венедикт: “Коли хтось завдає нам болю — це нагода свідчити про Христа”

Хто б нам не завдавав болю чи несправедливо поводився б із нами, – знаймо, що саме в цю ситуацію ставить нас небесний Отець, щоб ми свідчили про Нього. Бог, який усе створив і є Володарем усього, Господь, якого славить увесь світ, хоче й нашого особистого свідчення. І переважно що складніші обставини, то більше Бог сподівається на наше свідчення.
Отож, навіть якщо ми в дуже складних ситуаціях, то замість того щоб впадати у відчай, найперше пригадаймо, що Бог очікує нашого свідчення. Звичайно, не завжди буває легко чи просто свідчити, але Спасителеві теж не завжди було просто: інколи, замість слухати, люди хотіли Його каменувати, насміхалися з Нього і, зрештою, розіп’яли. Але знаємо, що в Євангелії Господь нагадує нам: «Хто витримає до кінця, той спасеться».
Не треба задовольнятися своїми здобутками, так само, як і не треба знеохочуватися через свої невдачі. Треба бути витривалим, куди б нас Бог не поставив, витривалим у всьому, що б не ставалося. Слід долати труднощі з розумінням, що сам Бог провадить нас через усі обставини, а ми маємо свідчити, незважаючи ні на що.
Джерело: фб-сторінка Владики Венедикта (Алексійчука)