Владика Володимир: “Сьогодні Господь ставить тобі і мені питання: а чого ти бажаєш?”

У сьогоднішньому Євангелії чуємо, що Ісус Христос є готовий зробити нас щасливими, але Він це не може зробити без нашої згоди. На цьому наголосив владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ у відео-зверненні на фейсбук-сторінці Архикатедрального собору св. Юра. 

“Я не маю нікого”, —  такими словами розпочав своє недільне відео-звернення архиєрей.

Так може сказати людина, — пояснив він, — яка відчуває самотність.

Що є відчутно зараз,  під час карантину, коли люди є ізольованими з огляду на безпеку власну та інших людей.  

“Сьогодні ми святкуємо неділю розслабленого, тобто паралізованого, який згодом був зцілений. Без сумніву ця недуга поламала цій людині життя. Він терпів її впродовж тридцяти восьми років. Напевно він звертався до лікарів. Проте ніхто не міг його зцілити, бо успіх зцілення залежить від правильного діагнозу, якого в нього не було. Якимось чином він опинився у Єрусалимі біля цілющої купелі”, – сказав єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

За його єпископа, коли туди прийшов Ісус Христос, то чомусь серед багатьох людей його зауважив і саме йому поставив питання: чи бажаєш одужати?  

“Якою ж може бути відповідь хворої людини? Цей хворий і лежачий чоловік не відповідає одним словом “так”, а каже ” не маю нікого, хто б допоміг мені звершити процедури занурення у воду. Хоч там було багато людей,  здебільшого вони були хворі. Ісус Христос не лише ставить діагноз чоловікові, а й також дарує йому зцілення. Він каже до зціленого чоловіка: ставай і ходи”, – пояснив проповідник. 

“Просімо Бога про зцілення ран нашого суспільства і кожної людини, зокрема. Бог є дуже близько. Він ставить тобі і мені питання: а чого ти бажаєш? Цікаво, якою буде наша відповідь”, – на завершення свого звернення зауважив владика Володимир. 

"ПАСХАЛЬНА дорога зцілення"

"ПАСХАЛЬНА ДОРОГА ЗЦІЛЕННЯ".Духовне слово Преосвященного Володимира,Єпископа-помічника Львівської Архиєпархії,у Неділю розслабленого. 10 травня 2020 р. Б.

Gepostet von Архикатедральний Собор св. Юрія am Samstag, 9. Mai 2020