Владика Володимир: “Висновок на сьогодні: Бога зустрічають радше ті, які хочуть йому послужити”

Можемо зробити висновок, що Бога зустрічають радше ті, які хочуть йому послужити, а не так зрозуміти його раціонально. Бог найперше обявляєтья тим, які хочуть йому послужити. На цьому наголосив Преосвященніший Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ під час проповіді до вірних в Архикатедральному соборі св. Юра 27 жовтня 2020 року.

“В сьогоднішньому короткому Євангельському слові бачимо, як Ісус Христос  йде через міста і села. Це вказує нам на місійності Церкви, бо Він йде тими стежками, де вирує людське життя. Йде для того, щоб  у містах і селах зустріти людину”, – сказав владика Володимир.

“З ним є 12 вибраних і покликаних учнів. А також певні жінки. Вони йдуть, щоб послужити. Це показує материнеський вимір служіння в Церкві”, – переконаний проповідник. 

Він пригадав, що  ця ситуація  може мати відношення до події, про яку ми вчора чули, яка відбувалася в домі фарисея, де жінка  грішниця зустріла Ісуса.  

“В історії Церкви жінку прирівнювали до Магдалини про яку чуємо сьогодні. Вона любила, бо отримала велике прощення”,- додав він.

“Але виникає питання, коли настане хрест, терпіння і Голгофа, де будуть аостоли, які були офіційно запрошені? Лише Іван в певній мірі рятуватиме ситуацію. Проте там будуть жінки, які йшли для того, щоб служити”, – наголосив єпископ-помічник Львівської архиєпархії.

“Бог найперше об’являєтья тим, які хочуть йому послужити”, – додав на завершення архиєрей.