Владики Львівської архиєпархії відвідують паству закордоном

Ns0LhFВисокопреосвященніший Владика Ігор, Митрополит і Архиєпископ Львівський УГКЦ, відвідав українську громаду та парафію св. Миколая у місті Бамберзі (Баварія). Про це повідомила Львіська Архиєпархія УГКЦ

У суботу, 5-го липня,Високопреосвященніший Владика Ігор очолив святкову Архиєрейську Божественну Літургію, під час якої виголосив проповідь та звершив поставлення у диякони піддиякона д-ра богослов’я Томаса-Марка Немета та освятив новозбудований парафіяльний центр.

З нагоди цих святкових подій до української громади завітали та співслужили Божественну Літургію о.СевастьянДмитрух (Львів), о.д-р. Василь Рудейко (Львів), о.ПетроБюттнер (Ерланґен), о.д-р. Олександр Петринко (Айхштетт) та інші священнослужителі. Дияконське співслужіння виконували диякони Львівської Архиєпархії, які на даний час навчаються у Католицькому університеті Айхштетт-Інґольштадт та є докторантами у Східній колегії (м.Айхштетт) о.д-н. Андрій Химчук та о.д-н. Назарій Мисяковський.

УАрхиєрейській Божественній Літургії взяли участь миряни УГКЦ із української діаспори у Німеччині.

У той же час єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Венедикт перебуває із пастирським візитом у Польщі на запрошення організаторів дитячого міжнародного табору.

Цьогорічний ювілейний 20-ий табір проходить із 29 червня по 9 липня у м. Плоцьку під назвою «Балтка». Завдяки благодійникам у ньому безкоштовно беруть участь також 34 українських дітей із с. Унева, м. Перемишлян та околиць Львова. Метою табору є відпочинок та ознайомлення дітей із культурою, історією та традиціями польського народу. Владика Венедикт уже втретє відвідуєіз пастирським візитом українських дітей у цьому таборі.

Після екскурсії у м. Ґданську єпископ-помічник Львівської архиєпархіїочолив Архиєрейську Божественну Літургію у найстарішому парафіяльному костелі св.. Катерини, у спіслужінніотців-кармелів та отців-студитів о. Йосифа та о. Теодора ігумена СвятоуспенськоїУнівської Лаври. У своїй проповіді владика Венедикт навів приклад життя святих о. Маркіяна Кольби та о. Омеляна Ковча, як людей, які були свідомі того місця який їм дав Господь,а також того що Він очікує від них у даній життєвій ситуації.

Крім того, під час свого візиту до Польщі преосвященішийвладика Венедикт відвідав українську греко-католицьку парафію у м. Ґданську на запрошення місцевого о. Йосифа Улицького. У супроводі місцевого хору там відбулася АрхиєрейськаБожествена Літургія. Перед Богослужіннямвладиці Венедикту подаровали ікону Пресвятої Богородиці Переможниці.

У неділю 6 липня преосвященіший владика Венедикт прибув до Перемишля, де взяв участь у ювілейних святкуваннях на честь владики Івана Архиєпископа і Митрополита Перемишльсько-Варшавського.