Владики Синоду УГКЦ відвідали поранених у військових діях на сході України

Відвідини поранених312 вересня учасники Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, який відбувся у смт. Брюховичах, біля Львова, відвідали поранених та травмованих у військових діях на сході України. Постраждалих лікують у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Повідомляє Львівська Архиєпархія УГКЦ

Серед гостей був Блаженніший Святослав (Шевчук). У вітальному слові він зазначив, що мета візиту духовенства до госпіталя – подивитись в очі нашим пораненим захисникам.

«Ми сьогодні хочемо засвідчити свою глибоку повагу до тих, хто насправді настільки любить свою землю та народ, що готовий віддати своє життя та здоров’я. Я почуваю себе сьогодні серед тих людей, які рятують життя. Я дякую всім тим, які сьогодні дбають про людей. Дякую тим командирам, які не лишили своїх бійців на полі бою і не втекли, рятуючи життя, і тим, хто рятував поранених, і тих, хто сьогодні рятує Україну», – сказав Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

«Наш Синод обіцяє, що все, що наші владики сьогодні тут побачили, вони понесуть по різних країнах світу для того, щоб наші люди на різних континентах могли сьогодні розділяти все те, чим живе Україна», – додав предстоятель УГКЦ.