Волонтерську ініціативу започаткувала Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

Цими днями у Патріаршій Курії УГКЦ у Львові відбулося перше зібрання волонтерської дружини при Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ. Волонтери поставили перед собою мету відвідувати дитячі лікарні, а також Львівський  геріартичний пансіонат. До першого зібрання долучилися десятки волонтерів, але усіх зацікавлених запрошують ще зголошуватися. Керівник Комісії, с. Севастіяна (Карвацька) підкреслила: 

“Ми сьогодні зібрали першу волонтерську групу на перше наше засідання. Записалося на нашу волонтерську групу сьогодні 37 осіб. Ми поставили перед собою мету, що ми хочемо взяти опіку над старшими та хворими дітьми.  Наша ціль – у будинок старших принести радість, опіку і увагу тим старшим людям, а до лікарні принести так само увагу і підтримку тим дітям,чи дорослим, які там перебувають. На волонтерській зустрічі надійшло багато ідей, люди відкриті, щоб робити добрі справи. Але звісно деякі речі треба узгоджувати із адміністрацією клінік.  Тому ми зробили досить такі масштабні напрацювання, а далі будемо контактувати і діяти далі” .

Додамо, що волонтери візьмуть під опіку Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (Чорнобильська лікарня), що на вулиці Дністерській, 27. Серед волонтерів є професійні лікарі,але також підприємці, які готові приділити свій час потребуючим.

  Для тих, що хочуть долучитися до інціативи, контактна особа секретар-референт Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ, Мирослава Полець