Вознесіння Господнє – храмове свято у п’яти церквах Львова (оновлено)

Колаж храми ВознесінняУ четвер, 21 травня, християни східного обряду відзначають одне із 12 головних церковних свят – Вознесіння Господнє. Цей празник завжди припадає у четвер на сороковий день після Христового Воскресіння.

Із текстів Нового Завіту знаємо, що у цей день Ісус Христос з’явився своїм учням в Єрусалимі та звелів чекати на зішестя Святого Духа, потім піднявся з ними на гору Єлеонську, де востаннє благословив і вознісся на небо. Свідками вознесіння Христа були Богородиця та апостоли, про це докладно розповідається в Євангеліях від Марка та Луки і в Діяннях Святих Апостолів.

У Львові п’ять храмів святкують престольний празник у день Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа

Розклади святкових богослужінь

УГКЦ

Храм Вознесіння ГНІХ (вул. Володимира Великого, 10а)
Парох: о. Володимир Фарат
Святкове богослужіння розпочнеться о 10.00 год. Очолить Архиєрейську Літургію Владика Венедикт, єпископ помічник Львівської архиєпархії.

Храм Вознесіння ГНІХ (вул. Широка, 81а)
Парох: о. Олексій Васьків
Святкове богослужіння розпочнеться об 11.00 год.

Храм Вознесіння ГНІХ (вул. Старознесенська, 23)
Адміністратор: о. Леонід Костко
Святкове богослужіння розпочнеться о 12.00 год.

УПЦ КП

Храм Вознесіння Господнього (ріг вул. Любінської та вул. Виговського)
Настоятель: о. Іван Хомин
Святкове богослужіння розпочнеться об 11.00 год. Очолить Архиєрейську Літургію Владика Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський.

УАПЦ

Храм Вознесіння Господнього (вул. Щурата 10 б)
Настоятель парафії о. Микола Гаврон
Святкове богослужіння розпочнеться о 12.00 год.

Редакція сайту «Духовна велич Львова» вітає усіх парафіян та настоятелів з храмовим святом. Бажаємо міцного здоров’я, мужності, незламності духу та віри! Нехай Всевишній Господь укріпляє нас у вірі і надії на вічне життя і своєю перемогою над смертю дарує нам відкуплення гріхів. А для усіх тих, що нині відстоюють свободу нашої Вітчизни, українським солдатам, волонтерам, добровольцям принесе перемогу і сповнить вірою та твердою надією на світле майбутнє усього нашого народу.