Впродовж 9-ти днів у храмі св. Онуфрія можна вшанувати мощі св. Юди Тадея

завантаженняВід сьогодні, 18 грудня і до 27 грудня у церкві св. Онуфрія при монастирі Отців Василіян у Львові урочисто молитовно вшановуватимуть мощі святого апостола Юди Тадея, могутнього помічника у важких обставинах життя. О 17.00 год. відбудеться вечірня, а опісля мощі виставлять для почитання.

Прийти, помолитися та поцілувати мощі св. Юди-Тадея можна щодня з 7.00 до 19.30 год.

Запрошують всіх охочих, особливо численних шанувальників святого Юди-Тадея, взяти участь у Дев’ятниці та в особистій молитві просити про потрібні Божі ласки в безвідмовного заступника. А якщо хтось вже отримав якісь Божі ласки за заступництвом св. Юди-Тадея, то це чудова нагода виразити свою вдячність перед його мощами. триватиме 9 днів.

Розпорядок богослужінь під час перебування святині:

– на щодень:

07.15 Служба Божа за померлих. Дев’ятниця до св. Юди-Тадея. Панахида
10.00 Служба Божа. Молитви за звільнення від узалежнень та за зцілення хворих. Молебень і Дев’ятниця до св. Юди-Тадея.
17.15 Вервиця до св. Юди-Тадея
17.30 Вечірня
18.15 Служба Божа за здоров’я. Виставлення Найсв. Тайн. Молебень і Дев’ятниця до св. Юди-Тадея. Суплікація.

– у неділі та свята:

07.30 (у свята 7:15)Служба Божа за померлих. Дев’ятниця до св. Юди-Тадея.
09.30 Служба Божа. Дев’ятниця до св. Юди-Тадея.
12:00 Служба Божа. Дев’ятниця до св. Юди-Тадея.
17:15 Вервиця до св. Юди-Тадея
17:30 Вечірня
18:15 Служба Божа за здоров’я. Виставлення Найсв. Тайн. Молебень і Дев’ятниця до св. Юди-Тадея. Суплікація.

Крім того, під час Дев’ятниці з 24 до 27 грудня 2015 р. відбудуться передріздвяні реколекції.

1449491220_afisharekolekciji

Довідка:

sv.apostolYuda-TadeyСвятий Юда-Тадей був одним із дванадцяти апостолів Ісуса Христа. Батько його – Алфей (Клеоп), брат святого Йосифа, Обручника Пречистої Діви Марії, а мати – Марія Клеопова, близька родичка Матері Божої. Набожність батьків, а також близьке споріднення із святою Родиною, а вслід за тим добрий приклад з її життя послужили причиною того, що святий Тадей відзначався надзвичайними чеснотами. Коли прийшов час апостольської діяльності Ісуса Христа, святий Юда-Тадей став його ревним учнем. Будучи його близьким родичем, ніколи цим не чванився і називав себе слугою Христовим.

Після Вознесіння Христового святий Тадей голосив слово Боже в Галилеї, Самарії та Юдеї, а пізніше в Аравії, Сирії і Месопотамії, та навчав також в Персії, а сам здобув вінець мученицький в Суантре. Дата смерті св. Юди-Тадея є невідома, однак певним є те, що жив він ще в 65 році, і в той час написав своє «Соборне послання».

Через збіг обставин, мав він те саме ім’я, що й Юда-Іскаріот, тому виникла довголітня кривда для святого Юди-Тадея, бо незважаючи на його великі заслуги для віри і мученицьку смерть, люди забули про нього, приймаючи Його за Юду-зрадника. Тому культ пошанування св. Тадея не дуже поширений, але з кожним роком зростає.

Використані матеріали: osbm.lviv.uasobor-svyura.lviv.ua