Впродовж квітня при храмах міста відбудуться передвеликодні майстер-класи та вистави для літніх львів’ян

В часі підготовки до Великодніх свят, в період Великого посту, відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру підготувало цикл заходів під назвою «Великодня вервиця», присвячених величному християнському святу Великодню, який цьогоріч припадає на 1 травня.

Впродовж квітня 2016 року щоп’ятниці відділення соціально-побутової реабілітації проводитиме різноманітні заходи – цікаві майстер-класи, зустрічі з духовними особами, вистави на тему Великого посту, підготовки до світлого свята Великодня.

«Організовуючи цикл заходів під гаслом «Великодня вервиця», ми закладаємо три мети: перша – це соціалізація осіб літнього віку, об’єднання навколо однієї справи, участь у спільному заході в колі одноліток; друга мета – навчання новим умінням або відновлення призабутих, це спільні майстер-класи, творчі заняття та зустрічі; третя мета – духовна підготовка до Великодня: ряд зустрічей з духівниками, аби осягнути духовну велич й радість, яку несе нам Великдень. Кожне дійство циклу, як намистинка вервиці, зі змістом, з молитвою відкриє нам нові знання під час Великого посту у підготовці до Пасхи», – розповіла завідувач відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру Вікторія Тарасенко-Романів.

Програма циклу «Великодньої вервиці» включає заходи 1, 8, 15 та 22 квітня, зокрема:

1 квітня: в Центрі денного дозвілля при храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська,175). Духовна сторінка на тему «Великий піст». Майстер-клас  –  виготовлення великодніх листівок в техніці квілінг.

8 квітня: в Центрі денного дозвілля при храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. С. Петлюри, 32) – Духовна сторінка на тему «Благовіщення». Майстер-клас по писанкарству за участю майстрині п. Соломії.

15 квітня: в Центрі денного дозвілля при храмі святого Климента Папи (вул. Ген. Т. Чупринки,70) – Духовна сторінка на тему «Вербна Неділя». Вистава «Бджола Мета» за участю зразкового дитячого хору Шевченківського району «Радуниця».

22 квітня: Екскурсія у пекарню. Ділимося рецептами пасок з усіх  куточків України.

Окрім цього у Світлий Великодній тиждень плануються візити до  Шевченківського гаю, участь в експозиції виробів, обмін досвідом у малюванні писанок.

«В часі відзначення християнських свят важливо забезпечити нашим підопічним відчуття єдності громади, духовного піднесення, підтримки й уваги. Це ті складові, які викликають у людей радість, натхнення та задоволення від святкувань», – зазначив директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua/