Впродовж підготовки до наступної зустрічі Тезе молодь парафії св.Йоана Павла ІІ поїде до Фінляндії

molitva-teze-800x280Нещодавно у Ризі, впродовж щорічної новорічної молитви екуменічної спільноти Тезе, Брат Алоїз оголосив, що наступна Європейська зустріч молоді відбудеться 28.12.2017-1.01.2018 в Базилі  (Швейцарія), на пограниччі Франції і Німеччини.

Оголошено також, що напередодні новорічних відвідин, молодь з малого (20 тис. мешканців) міста Хаміна (Hamina) біля Гельсінкі  (Фінландія) впродовж 25-28 серпня запрошує на регіональну зустріч у стилі Тезе під назвою “Мир для всіх”.

Як повідомив сайту «Духовна велич Львова» настоятель парафії св.Йоана Павла ІІ РКЦ (каплиця Філософсько-богословського факультету УКУ) молодь спільноти була особисто запрошеною організаторами з Фінляндії на цю зустріч. Напередодні буде змога жити у фінських сім’ях, пізнавати культуру і побут, а також спостерігати за «білими ночами» у цій місцевості.

Впродовж підготовки до мандрівки у Фінляндію та на наступну зустріч до Тезе віряни парафії через спеціальні паломницькі служіння  (“Паломницька Група” і “Вогні св. Ельма”) запрошують на регулярну, молитву кожного другого тижня з канонами Тезе. Разом з молитвою проводитимуть цикл  лекцій про християнське подружжя і підготовку до шлюбу. Перша така зустріч відбудеться в п’ятницю 20 січня 2017 року о 19.00 год (каплиця УКУ, вул. Хуторівка 35).