У Львівській православній богословській академії тиждень гостювали американські студенти-єзуїти

Львівську православну богословську академію відвідала група американських студентів із єзуїтського вишу Loyola Marymount University.

Гості перебували у Львові впродовж 7 днів у рамках програми «Занурення», яка зорієнтована на ознайомлення зі східною богословською традицією та культурою. Разом зі студентами приїхав директор Гаффінґтонського екуменічного інституту, Меримаунтського університету ім. Лойоли, професор, доктор богословських наук диякон Микола Денисенко та асистентка з деканату «вільних мистецтв» Кейті Джонс.

Читайте також інтерв’ю з дияконом Миколою Денисенком: «Помісність для мене – це величезний позитив» – богослов зі США про Українське православ’я

Гості у супроводі ректора ЛПБА прот. Ярослава Ощудляка та проректора прот. Михайла Сивака оглянули академічний корпус, відвідали церковно-археологічний музей ЛПБА, ознайомились із науковим життям та дозвіллям студентів академії, переглянули бібліотечні та архівні фонди, помолились в академічному храмі св. Іоана Золотоустого.

Більшість студентів із Лос-Анджелеса в Україні вперше. Деякі чули про  нашу країну лише в новинах, а тепер змогли побачити, що тут відбувається, на власні очі.

За матеріалами: lpba.org.ua