«Все, що я у житті роблю, роблю як для Христа Ісуса»,— настанова від о. Ореста Фредини працівникам нового ЦНАПу на Сихові

orest_freduna_kapelanДля мешканців Сихівського району відкрили новий Центр надання адміністративних послуг на пр. Червоної Калини, 72А. Таким чином Львівська міська рада спрощує життя мешканців. Тепер всі послуги можна отримати в єдиному місці. Подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги, отримати результат послуги – все це доступно для сихівчан у новому офісі ЦНАП. Приміщення нового Центру окропив отець Орест Фредина, який побажав майбутнім працівникам так виконувати свою роботу, ніби вони роблять її для Ісуса Христа.

«Коли все є у повноті, коли є розум, коли є віра, добро у серці – це залишається на наступні покоління величезним благословенням. Мені дуже подобаються німці і їхній спосіб ставлення до економіки. Мюнхен у перекладі означає монах. Вони за основу своєї економіки дуже давно взяли бенедиктійське правило. Це полягало у тому, що все, що я у моєму житті роблю, роблю як для Христа Ісуса. Інакше кажучи, якщо я шию мешти, то я їх так шию, щоб у них міг вдягнутись мій Господь Бог, що для мене стався чоловіком. Якщо я роблю машину, то я роблю її якнайкраще. Якщо я роблю булочку, то я не просто печу булочки, бо я люблю тісто. Я люблю людей. І як кухар я печу для них булочки з любов’ю. Точно так і тут. Ми можемо працювати за зарплату. Хтось може думати за кар’єру. І це правильно. Але найважливіше – ви покликані тут щодня збирати скарби у Небесне царство. Це тоді, коли ви привітні, коли ви людяні, коли зовнішня погода не руйнує вашого внутрішнього життя. Коли ви через молитву, через благословення, через любов свого серця залишаєтесь завжди дітьми Божими. Ви – найкращий дарунок від Бога, любі діти» – наголосив о. Орест Фредина

foto4Новий Центр надання адміністративних послуг на Сихові – це, перш за все, зручність для мешканців міста Львова. Після відкриття ЦНАП на пр. Червоної Калини, 72А мешканцям Сихівського району не потрібно їхати у Львівську міську раду, аби подати звернення, записатись на прийом до посадовця, в тому числі і до міського голови, подати заяву на отримання адміністративної послуги, отримати результат послуги. Все це можна зробити у Центрі надання адміністративних послуг Сихівського району, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Думаю, що після сьогоднішнього посвячення, потік людей тут буде великий і всі працівники, які тут працюють, дуже добре візьмуть собі у пам’ять цю науку, що коли ти щось робиш, ти маєш це робити так, якби ти робив це для Ісуса Христа. Це дуже емоційно сильне висловлювання. Якщо кожен з нас у житті буде так добре робити свою роботу, то у нашому місті та країні буде злагода. Ви повинні випромінювати любов та повагу. Кожна людина, яка звідси виходить, повинна вийти задоволена від спілкування з вами. Ви повинні зробити максим. Це дуже важливо, бо перший контакт завжди запам’ятовується. Тут, фактично, людина буде мати перший контакт з владою» – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Додамо, що наступні офіси відкриють на вул. К. Левицького та М. Хвильового. Ремонтні роботи практично завершені, триває внутрішнє оформлення, пошук персоналу.