Вселенський Патріарх засудив вторгнення РФ в Україну і закликав до безперервної молитви

Про це інформують на фб-сторінці Ecumenical Patriarchate.

Шокований вторгненням збройних сил РФ на територію ВР сьогодні рано вранці,  Вселенський Патріархат Вафроломій зв’язався телефоном з Блаженнішим  Епіфанієм, висловивши глибокий сум через це кричуще порушення всіх стандартів міжнародної спільноти. Він висловив солідарність у боротьбі за волю українського народу і співчуття родинам невинних жертв.
Вселенський Патріархат засуджує цей напад Росії на Україну, незалежну та суверенну державу Європи, а також порушення прав людини.
Нехай Бог любові і миру просвітить керівництво РФ, щоб воно зрозуміло трагічний вплив її рішень і дій, які можуть стати початком навіть світової війни.
Вселенський Патріарх звернувся до лідерів всіх держав, європейських інституцій та міжнародних організацій, щоб працювати над мирним врегулюванням цієї кризової ситуації, адже лише діалог є єдиним засобом вирішення.
Вселенський Патріарх закликає помісні Православні Церкви, а також всіх християн та людей доброї волі до безперервної молитви за український народ і мир та справедливість.