Втратила сім’ю через війну. Дівчинка з Вугледара отримала нову родину у Львові

Десятирічна дівчинка з Вугледара, яка втратила сім’ю під час обстрілу, приєднається до одного з львівських дитячих будинків сімейного типу. Таке рішення прийняв сьогодні, 5 серпня, виконком Львівської міської ради.
 

Вероніка прибула до Львова з Донеччини після того, як танковий снаряд потрапив в укриття, де ховалась сім’я дівчинки. Залишилась живою лише вона, родичі закрили її собою. Родина ховалася у підвалі багатоповерхівки міста Вугледар. Дитина отримала ушкодження мозку й хребта, а також втратила частину спогадів. Тепер успішно проходить лікування та реабілітацію.

Та попри все, що випало на її долю, Вероніка не впала духом і не втратила вміння вставати та йти вперед з посмішкою на обличчі. Тепер дівчинка буде частиною великої та люблячої сім’ї львівського дитячого будинку сімейного типу сестри Юлі.

«Батьківська любов та підтримка – це одні з найважливіших речей, які необхідні кожній дитині, аби вставати на ноги та рости впевненим у собі та не боятися дивитися у майбутнє. Тож ми продовжуємо активну роботу з пошуку прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів та осіб, які готові взяти на тимчасове перебування дітей, які залишилися без батьківського піклування внаслідок воєнних дій», – зазначили в управлінні «Служба у справах дітей».

Загалом у Львівській міській територіальній громаді функціонують 11 дитячих будинків сімейного типу, де виховується 77 дітей, та 13 прийомних сімей, в яких виховується 22 дитини.

Якщо ви відчуваєте готовність стати патронатними вихователями, прийомними батьками чи батьками-вихователями та допомагати дітям, які залишилися без батьківської опіки й турботи, чи тимчасово прийняти в сім’ю дітей, що залишилися без батьківського піклування внаслідок воєнних дій, звертайтесь за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, каб. 523, 519.

Контактні телефони: (032) 235-40-40, 297-58-83

Чат-бот у месенджері Telegram SuSD_LMR.

Джерело: “Львівська міська рада”