Вифлеємський вогонь миру передадуть до Львівської Ратуші у день святого Миколая

ee95e17e32100426db4642c987f90650У суботу, 19 грудня, у день Святого Миколая у Львові відбуватиметься щорічна церемонія передачі Вифлеємського вогню миру. Привезуть його о 14.30 год. на площу Ринок до Ратуші.

Традиційно вогонь із місця народження Ісуса Христа привозять скаути. Цього року лампадку у Вифлеємі запалили 24 листопада. За традицією кожного року обирають дитину із якоїсь світової скаутської організації, яку вважають достойною, вона летить до місця народження Ісуса і запалює там вогник. Опісля його привозять до Відня, де в храмі святого Стефана урочисто передають усім представникам скаутських організацій.

Цьогоріч для цього обрали четвертокласника з Австрії. Черга до українських дітей поки що не дійшла.

«Пластуни 12 грудня теж були присутні. Вони отримали лампадку і тепер везуть цей Вогонь миру до України. Зараз вогонь перебуває у Польщі, куди львівські пластуни відправились на оберігання та подальше транспортування реліквії. О 12.00 відбудеться урочиста передача вогню на кордоні «Медика – Гребенне», звідки символ миру помандрує до Львова», – зазначив прес-секретар НСОУ «Пласт» у Львові Максим Бадік.

19 грудня вогонь передадуть міському голові Львова Андрію Садовому. Того ж дня о 16.00 львівські пластуни попрямують до собору Св. Юра, щоб принести вогонь на постійне зберігання. Звідти кожен охочий зможе запалити свічку та перейняти символ миру до своєї оселі. Українські пластуни це вже роблять 17 років поспіль.

За матеріалами: zaxid.net