Вийшла друком книга Митрополита Олександра (Драбинка) “Українська Церква: шлях до автокефалії”

До видання увійшли статті та історичні розвідки митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського ПЦУ Олександра (Драбинка), об’єднані ідеєю канонічної незалежності (автокефалії) Православної Церкви в Україні.

24


У лютому вже відбулася презентація книги у актовому залі Національного заповідника “Софія Київська”.

Загалом книга складається із двох частин. У першій — публіцистичній — частині книги опубліковано статті Митрополита Олександра, написані та оприлюднені автором в українських ЗМІ впродовж 2016–2018 рр., де дискутуються питання, пов’язані з канонічним статусом, богослужбовою мовою та відновленням єдності Православної Церкви в Україні.

До другої частини книги увійшли історичні розвідки, присвячені актуальним сьогодні питанням української церковної історії — боротьбі за автокефалію в 1918–1925 рр. а також історичним обставинам неканонічного приєднання Київської Митрополії до Московського Патріархату (1686).

Книга призначена для широкого кола читачів — священиків, вірян, церковно-суспільних діячів та всіх, хто цікавиться проблемами, які пов’язані з процесами унезалежнення Української Церкви.

24

Опублікували книгу у видавництві “Дух і літера”

Фото із сайту http://mvfund.org