Викладачі Львівської бізнес-школи читатимуть лекції на магістерській програмі з екуменічних наук

ix65r9jbptwkcgccggСтуденти магістерської програми «Екуменічні науки: християнство в діалозі зі світовими релігіями, суспільством і медіа» вчитимуться у майстрів з менеджменту та підприємництва. У 2017-2018 рр. вони зможуть прослухати міжфакультетські курси, які запропонують викладачі Львівської бізнес-школи (LvBS).

opatskaТак Софія Опацька, декан-засновник і директор бізнес-школи, читатиме курс «Developing Entrepreneurial Mindset», під час якого студенти вчитимуться визначати, оцінювати, формулювати та реалізовувати можливості й ідеї у різних контекстах, умовах та організаціях. Це допоможе магістрантам зрозуміти основи розвитку підприємництва. Вони спробують на практиці методи виявлення та оцінки нових можливостей, які необхідні для подальшого руху від концепції ідеї до її втілення.

shpot-1Наталка Шпот, викладач LvBS, директор та тренер Львівської школи проектного менеджменту читатиме одразу два курси: «Експерти командної роботи» та «Управління проектами – від плану до впровадження». Під час навчання студенти отримають досвід командної роботи над проектами, освоюватимуть методи та підходи до творення ідей для вирішення проблем бізнесу та громад,  зустрічатимуться з практиками бізнесу і неприбуткових організацій. А також зможуть ознайомитися з найбільш популярними підходами до впровадження проектів.

Навчання відбуватиметься у форматі лекцій, практичних завдань та дискусій в авдиторії.

Випускники програми отримають диплом магістра богослов’я державного зразка.

Нагадаємо, прийом документів на магістерську програму триває з 3 по 29 липня у приймальній комісії УКУ (м. Львів, вул. Іл. Свєнціцького, 17, к. 120).

Детальніше тут або за телефоном: 067 55 201 61, 068 059 25 41