Вже цієї неділі в Шевченківському гаю відбудеться десятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»

sviatkuimovoskresinniarazom-4fbfc2d185878b15bc0f55f0ddea6f28БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ запрошує усіх 15 квітня на десятий ювілейний благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом». Подія традиційно відбудеться у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай). Гасло цьогорічного фестивалю – «Радійте серцем!».

«Хочемо поділитися з усіма великою радістю від Воскресіння Господнього. Тому гасло нашого ювілейного фестивалю – «Радійте в Господі! Радійте серцем!». Наш фестиваль – це чудова нагода поспілкуватися і зарядитися духовним настроєм, навчитися бачити радість у щоденному житті», – повідомив директор БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ о. Любомир Гладюк.

Програма цьогорічного фестивалю:

– 12.00 – Архиєрейська Літургія;

– з 14.00 до 20.30 – традиційно лунатиме масштабний концерт за участю українських музикантів, серед яких – «ЯгОди», Бріа Блессінг, Софія Федина, Оркестр «Львівські фанфари» та інші.

Крім того, буде діяти 9 різнопланових майданчиків: митці навчатимуть малярства на склі, азів театральної майстерності, водіння гаївок і фантастична пісочна анімація з великодніми мотивами. Для дітей запланований особливий курс із цікавої хімії. Ділитимуться секретами акторської майстерності театри «На Симонових стовпах» та «САД». Львівські і тернопільські осередки «Спілки української молоді» навчатимуть всіх охочих писанкарству.

Одним із спікерів фестивалю буде отець Тихон Сергій Кульбака, який є донеччанином у шостому поколінні і зараз мешкає та служить у Львові. Коли отець Тихон перебував на Донбасі, він відчув «руку війни», адже кілька днів перебував у полоні терористів. Всі охочі під час зустрічі зможуть поставити отцю Тихону свої запитання.

І звісно, забави та гаївки, зокрема лемківські гаївки, що зараз здобувають все більшу популярність; благодійна лотерея для тих, хто любить приємні сюрпризи та квест «Збери свій великодній кошик».

«Однією з цікавинок буде спільна паска, яку зможуть скуштувати всі охочі. Це Провідна неділя і Паска – то символічна традиція. Такою відкритою трапезою будемо формувати спільність українців, спільність львів’ян, зрештою спільноту усіх ближніх. Окрім того, залучимо гостей фестивалю до розмальовування велетенської писанки. Кожен залишить особливий візерунок, чи орнамент із закладеним сенсом», – розповіла координаторка фестивалю Марія Чучман.

Контактні дані для замовлення квитків: (032)2611389; або +380676790207;  foundation.la.ugcc@gmail.com

Квиток можна придбати онлайн за посиланням: https://gastroli.ua/events/svyatkuimo-voskresinnya-razom-2018

А також у точках продажу: БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ (пл. св. Юрія, 5).

Джерело: сайт ЛМР