«Взивати разом до Неба про Перемогу»: львів’ян запрошують почути унікальні Богородичні напіви

В рамках проєкту «ІРМОС. Давні духовні напіви України» львівський Театральний Центр «Слово і голос» вже цієї суботи запрошує всіх охочих почути унікальні напіви до Богородиці. Наступного тижня вони також прозвучать у храмі Іоана Златоустого ПЦУ.

«РАДУЙСЯ! – привітання Гавриїла до Богородиці — завжди і сьогодні є таїнством здійснення “договору” волі людської і Божої, зусиллям виявлення і визнання цінності самого життя», – пояснюють організатори назву особливого духовного проєкту, який львів’яни почуть у найближчі дні. Ним «Слово і Голос» познайомить із давніми ірмосами – творами літургійного жанру давньоукраїнської духовної музики, який поступово вийшов із церковного обряду протягом трьох останніх століть. «Сьогодні його можна знайти тільки в стародруках архівів та в бібліотеках старих монастирів. Великою мірою завдяки проекту “ІРМОС” ірмолойний спів поволі повертається в українські церкви», – підкреслюють у Центрі «Слово і Голос».

На співочу дію, побудовану на давніх духовних напівах України, запрошують у суботу, 2 березня 2024 року, о 17:00 в Театральному Центрі, що у Львові на вул. Городоцькій, 38.

Квитки можна придбати тут.

Наступної неділі, 10 березня 2024 року, організатори запрошують «взивати разом до Неба про Перемогу» до храму Іоана Златоустого Православної церкви України (вул. Лисенка, 43).

Початок об 11:30

Вхід вільний.

Співатимуть:
Наталія Половинка
Юлія Тарасович
Ярослава Цетнар
Ірина Степаняк
Соломія Кирилова

Керівники проекту «ІРМОС»:
Сергій Ковалевич
Наталія Половинка