Як мають відбуватись Йорданські відвідини з душпастирським благословенням?

Відповідь на  це питання у своєму відео-блозі на ютубі влучно і лаконічно дає о. Орест Фредина, парох Церкви Різдва Пресвятої Богородиці (УГКЦ) у м. Львів на Сихові. 

Дорогі у Христі, мене часто запитують як має відбуватися Йорданське відвідання з душпастирським благословенням. Ісус Христос каже, що мої вівці мого голосу знають і за іншим вони не підуть. Душпастирські відвідини – це відвідини священика своїх вірних, які є одною великою родиною на конкретній території. Звичайно, що можливо хтось хоче, щоб виконувався обряд, то йому не має значення, але, насправді, це має велике значення, бо у Твій дім приходить той, кого посилає Господь Бог. Той, кого вибрав, щоб був посеред вас священником, той, який у щоденних молитвах згадує вас. Цей, який покликаний від Бога молитися, турбуватись і любити. Це так гарно було, що ми готували нашу домівку. Звичайно, що бажано прибрати, але це не найважливіше 🙂 

Застеляли чистим обрусом стіл, на столі стояла водичка, кропило, запалені дві свічки і Святе Письмо і коли в дім заходить священник з Божим благословенням ми всі разом будучи Божою родиною і домашньою Церквою молимось, слухаємо Боже слово і отримуємо це благословення, що падає на нас з краплями свяченої води. Все ніби дуже просто. зовні можна постаратись зробити все так, як робить священник. Останніми часами бували випадки, коли в наші домівки забігали люди, які себе видавали такими. Вільному –  воля, а спасенному – рай. Діти Божі мають бути мудрі і не отримати фальшивку замість благодаті. Хай у ці дні Господь Бог нам дасть розум і радість і серце, яке розуміє і знає. 

Записала Христина Кутнів