«Як навчитися приймати правильні рішення в житті?» – #молодьзапитує, а Глава УГКЦ відповідає

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спілкуванні з молоддю під час молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії» поділився, чим керується в прийнятті рішень.

Зріла людина, за словами Предстоятеля, – це та, яка бере на себе відповідальність. Бо за кожним нашим рішенням стоїть певна відповідальність. Якщо людина не може передбачити, які наслідки матиме її рішення, то вона є незріла.

Не поспішати

Приймаючи рішення, перше, вважає Блаженніший Святослав, – ніколи не потрібно поспішати.

«Бо інколи світ, у якому ми живемо, вимагає від нас дуже швидко приймати рішення.

Для того, аби зробити правильне рішення, потрібно в ньому дозріти. На жаль, сучасні державники і політики відзначаються швидкими, але незрілими рішеннями. Як казав Блаженніший Любомир: “З цим треба переспатися”. І брав трошки часу, аби зробити зріле рішення», – сказав духовний лідер українців.

Радитися

Друге правило – не соромитися просити поради, навіть якщо потрібно, то кількох осіб. «Перемолити і передумати це питання у Божій присутності. Як ми молимося і в молитві питаємо Господа Бога, що нам робити. Ми тоді ще глибше розуміємо, про що ми кажемо, водночас даємо Богові простір, щоб нам підказав», – поділився Предстоятель.

Не вважати себе наймудрішим

Третє правило – не думайте, що ви наймудріші, а той, хто біля вас, нічого не знає.

«Питайтеся думки, зокрема тих людей, які вас люблять. Бо порада любові має дуже велику силу. Так само не соромтеся мати біля себе людей, які з вами не погоджуються. Якщо хтось уміє питати думки людини, яка критично відноситься, тоді можна побачити себе, свою ситуацію з іншого боку», – сказав Глава Церкви.

«Тобто час, молитва, порада, любов, добра критика – це будуть ті умовини, які допоможуть зробити вам зріле правильне життєве рішення», – підсумував Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело: http://news.ugcc.ua/